./index.php?sid=0e83ab0fefecbb11d54ba8d9c75bfb0aCSIPS

Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 31 stycznia 2012, 11:49 
st. szer.
st. szer.

Właśnie dotarła do mnie książka "Możliwości Doboru Dekompresji dla Aparatu Nurkowego typu Crabe" Ryszard Kłos. Występują pewne różnice w porównaniu do SCR CVR (nazwa rekreacyjne popularna PSCR) lecz to dobra informacja o dekompresji w tej rodzinie obiegów półzamkniętych.

Informacja dla moderatorów i administratorów kasujących posty, to konstrukcja na wyposażeniu MW, dostawcą jest Technika Podwodna. Więcej informacji posiadam, są ogólnie dostępne np na konferencji Nurtech Jastarnia 2010, 29-30 maj 2010.

pozdrawiam rc

Moderatorzy nie kasują nowych wątków tylko niewiele wnoszące posty wpisywane w wątkach z 2006 rok. Parz na daty ostatnich postów i myśl 3 razy zanim coś napiszesz.

Dotarła do Ciebie książka? Zajebiście, cieszymy się Twoim szczęściem, ale co nas to obchodzi? Twój wątek nie przekazuje żadnej istotnej treści.

[ Dodano: 31-01-2012, 13:37 ]
"Moderatorzy nie kasują nowych wątków tylko niewiele wnoszące posty wpisywane w wątkach z 2006 rok. Parz na daty ostatnich postów i myśl 3 razy zanim coś napiszesz.

Dotarła do Ciebie książka? Zajebiście, cieszymy się Twoim szczęściem, ale co nas to obchodzi? Twój wątek nie przekazuje żadnej istotnej treści."

Owszem żadną istotną treścią nie jest sprzęt stosowany w MW, owszem nie jest ładna teoria dekompresji opisana w tej publikacji.
Miałem okazję porozmawiać o nowych SCR u producenta.
http://www.rebreathers.pl/forum/viewtopic.php?t=128
Natomiast gratuluję nie podpisanemu "moderatorowi" słabych nerwów, też małej wiedzy o wyposażeniu na stanie MW.

Zastanów się nad zmianą funkcji, na kota.

pozdrawiam rc

Ostatnio edytowano wtorek, 31 stycznia 2012, 12:40 przez anarchista, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 2 lutego 2012, 16:12 
mł. chor.
mł. chor.

a gdzie ją nabyłeś??? :cygareta:

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 2 lutego 2012, 22:16 
st. szer.
st. szer.

Z odpowiedzi nie będziesz zadowolony, dostałem egzemplarz od autora. Wydana w 2011r
Zapytam autora, już kolega o nią również pytał.

pozdrawiam rc

[ Dodano: 07-02-2012, 09:06 ]
Mam od autora w formacie pdf fragment książki dotyczący aparatu nurkowego Krab.
Mogę jego udostępnić, tyle że stawiam pewną barierę. Udostępniam tylko i wyłącznie osobom które znam. Jeżeli nie znam kogoś, to musi posłużyć się poręczycielem, którego znam.

pozdrawiam rc

[ Dodano: 17-02-2012, 11:23 ]
http://www.phr.net.pl/material/2011r/PHR4(37)2011/PHR4(37)2011.pdf
Duże fragmenty są dostępne w PHR na stronach 43-150.

Jeżeli temat jest za trudny dla moderatora, to może dołożyć jeszcze jedno ostrzeżenie, ale dawno nie spotkałem takiego buraka, który nie umie odczytać tego co napisano w podtekście.

pozdrawiam rc

PostNapisane: poniedziałek, 15 grudnia 2014, 12:13 
szer.
szer.

rom what birds chirping there is normal at the end of the recruitment and basic training so you can get water section
http://www.testking.net/testking-200-001.htm