./index.php?sid=af2901c448d1171ea9b272c2f93c4901CSIPS

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 27 stycznia 2005, 22:54 
Site Admin
Site Admin

Czołem,

Mam kilka uwag na temat informacji zamieszczanych w serwisie SPECOPS oraz na Forum dyskusyjnym.

Na SPECOPs nie znajdziecie nigdy przepisów na zrobienie bomby - ale być może pojawi się polemika na temat, teorji materiałów energetycznych. Bazując na dostępnych źródłach, np.: „Tysiąc słów o Materiałach Wybuchowych” MON, 1987 etc.

Na przykład informacja na temat tłumików może się wydawać instruktażowa, ale taka nie jest - zaprezentowałem jedynie dostępny powszechnie materiał w jednym miejscu.

Podsumowując, jeżeli na forum wyraża się laik - jego "informacje" lub rozważania na pewno nie stanowią zdradzania jakiejkolwiek tajemnicy lub procedur.

Natomiast, jezeli na forum wyraża sie operator z "tematu" - to na pewno jest na tyle doświadczony żeby nie pisać o rzeczach, o których nie powinien.

Zarówno jednych jak i drugich serdecznie zapraszam do wspólnej debaty - obydwie strony zapewne mogą się wiele od siebie nauczyć.

Pozdrawiam

Kangur

https://www.facebook.com/SPECOPS.POLAND

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ]